LIEBHERR CNEF-4005


Производител: LIEBHERR
Шифра: 9149231
Достапност: залиха
Цена:
39,999 ден.

ФРИЖИДЕРКОМБИНИРАН СО ДОЛНА КОМОРАЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК 269 LКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧ 87 LNO FROST ВО ЗАМРЗНУВАЧЕЛЕКТРОНСКИ КОМАНДИСТАКЛЕНИ ПОЛИЦИКОРПИ ЗА ЗЕЛЕНЧУК И ОВОШJЕБОJА INOXАЛАРМ ЗА ОТВОРЕНА ВРАТАНИВО НА БУЧАВОСТ 39 DBДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 201/60/63 CM

Слични производи