LIEBHERR CUEF-4015


Производител: LIEBHERR
Шифра: 9149325
Достапност: залиха
Цена:
35,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИККАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 270 ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 88 ЛЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++НИВО НА БУЧАВОСТ 39 DBSMART FROST ЛАДЕЊТЕ2.4 TOUCH TFT ДИСПЛЕJ СО ПРИКАЖУВАЊТЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТАСТАКЛЕНИ ПОЛИЦИПОЛИЦА ЗА ШИШИЊТАКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊТЕ 7КГ/24ЧДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 201/60/62.5 СМ

Слични производи