VOX KG-2600 W BF2017


Производител: VOX
Шифра: 9151215
Достапност: залиха
Цена:
11,499 ден.

Смарт цена:
9,999 ден.

ФРИЖИДЕР СО ГОРНА КОМОРАЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК 187 КАПАЦИТЕТ НА КОМОРА 40 LАНТИБАКТЕРИСКА ЗАШТИТАСТАКЛЕНИ ПОЛИЦИБОJА БЕЛАДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 144/55/60 CM.

Слични производи