LIEBHERR CU-3515


Производител: LIEBHERR
Шифра: 9151314
Достапност: залиха
Цена:
28,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИККАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 222 ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 88 ЛЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊТА2,4" ДИСПЛЕJ СО ИНДИКАЦИJА НА ТЕМПЕРАТУРАSUPERFROST SUPERCOOLBIO COOLSMART FROSTДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 182/60/62

Слични производи