INDESIT LR-6S1 W


Производител: INDESIT
Шифра: 9151809
Достапност: залиха
Цена:
18,999 ден.

Смарт цена:
15,599 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИККАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 196 ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 75 ЛЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊТЕЛЕД ОСВЕТЛУВАЊТЕДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 159/60/65 Гаранција: 24 месеци

Слични производи