HOTPOINT-ARISTON LH-8FF2 X


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 9151814
Достапност: залиха
Цена:
26,999 ден.

Смарт цена:
21,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИККАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 215 ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 90ЛЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++NO FROST ВО ЗАМЗНУВАЧОТЛЕД ОСВЕТЛУВАЊТЕДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 189/60/63

Слични производи