FAVORIT RF-263 S


Производител: FAVORIT
Шифра: 9151909
Достапност: залиха
Цена:
12,499 ден.

Смарт цена:
9,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИККАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 187Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 40ЛЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+НИВО НА БУЧАВОСТ 41 DB.БОJА СИВАДИМЕНЗИИ (В/Ш/Д) 144X54X58 CM

Слични производи