MANTA TEL1707 SENIOR BLACK


Производител: MANTA
Шифра: 9152048
Достапност: залиха
Цена:
999 ден.

ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН: 1,77 "РЕЗОЛУЦИJА:160X128СЛОТ ЗА МЕМОРИСКА КАРТИЧКА: MICROSDКАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИJА: 800 MAHПОДДРЖАНИ GSM ФРЕКФЕНЦИИ:900/1800 MHZФМ РАДИО Гаранција: 12 месеци

Слични производи