INDESIT LR-7S1 S


Производител: INDESIT
Шифра: 9152443
Достапност: залиха
Цена:
18,999 ден.

Смарт цена:
17,499 ден.

ФРИЖИДЕРКОМБИНИРАН СО ДОЛНА КОМОРАЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊТТЕ 196 L.КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊТТЕ 111 L.НИВО НА БУЧАВОСТ 38 DB.АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊТТЕЛЕД ОСВЕТЛУВАЊТТЕ3 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊТТЕ 5KG./24H.ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 175/60/65 CM. Гаранција: 24 месеци

Слични производи