MAX TIGER-12"017 VELOSIPED


Производител: MAX
Шифра: 9152574
Достапност: залиха
Цена:
2,699 ден.

Смарт цена:
2,294 ден.

ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА: 12"ЗАДНА КОЧНИЦА┬аШТИТНИК ЗА ЛАНЕЦОТПОМОШНИ ТРКАЛАУКРАСНО SВОНЧЕ Гаранција: 6 месеци

Слични производи