MAX BATERFLAJ-12"017 VELOSIPED


Производител: MAX
Шифра: 9152575
Достапност: залиха
Цена:
2,999 ден.

Смарт цена:
2,549 ден.

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС БАТЕРФЛАJ 12"ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА: 12тАЩтАЩ; ЗАДНА КОЧНИЦА; ШТИТНИК ЗА ЛАНЕЦОТ; ПОМОШНИ ТРКАЛА; КОРПА; SВОНЧЕ Гаранција: 6 месеци

Слични производи