MAX GTR-12"017 VELOSIPED


Производител: MAX
Шифра: 9152577
Достапност: залиха
Цена:
2,999 ден.

Смарт цена:
2,549 ден.

ДЕТСКИ ВЕЛОСИПЕД МАКС ГТР 12"ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА: 12тАЩтАЩ; ПРЕДНА И ЗАДНА КОЧНИЦА;ШТИТНИК ЗА ЛАНЕЦОТ; ПОМОШНИ ТРКАЛАSВОНЧЕ; ШИШЕ ЗА ВОДА Гаранција: 6 месеци

Слични производи