GORENJE RK-6202 EX


Производител: GORENJE
Шифра: 9152723
Достапност: залиха
Цена:
27,990 ден.

Смарт цена:
25,990 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИККАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 352ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 95 ЛЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++FROST LESSCRISP ZONE ФИОКА СО КОНТРОЛА НА ВЛАЖНОСТА: ГОЛЕМА ФИОКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК СО РЕГУЛАЦИJА НА ВЛАЖНОСТА5 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИДРЖАЧ ЗА ШИШИЊТАFRESHZONE ФИОКАДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 60 X 200 X 64 CM

Слични производи