LIEBHERR CNEL-4813


Производител:
Шифра: 9152865
Достапност: залиха
Цена:
41,999 ден.

Смарт цена:
31,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИККАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 243ЛКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 95ЛЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++NO FROSTDUO COOLINGЛЕД ОСВЕТЛУВАЊТЕБУЧАВОСТ 41DBДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 201/60/65 Гаранција: 36 месеци

Слични производи