Техномаркет - САД ЗА ХРАНА 0,85 Л ТЕФАЛ K3022112

САД ЗА ХРАНА 0,85 Л ТЕФАЛ K3022112


Производител: TEFAL
Шифра: 1545665
Достапност:
Редовна Цена:
299 ден.

SMART цена:
79 ден.

ПЛАСТИЧЕН САД ЗА КОНЗЕРВАЦИЈА НА ХРАНА ЈА ОДРЖУВА ХРАНАТА СВЕЖА СО ПОМОШ НА ЦВРСТОТО ЗАТВАРАЊЕ МАТЕРИЈАЛ ПЛАСТИКА КАПАЦИТЕТ 0.85L ОТПОРНА НА ПРОКАПУВАЊЕ

Слични производи