Техномаркет - КУТИЈА ЗА НОСЕЊЕ И ЧУВАЊЕ НА ГРИЦКИ, 1,2 Л ТЕФАЛ K3100412

КУТИЈА ЗА НОСЕЊЕ И ЧУВАЊЕ НА ГРИЦКИ, 1,2 Л ТЕФАЛ K3100412


Производител: TEFAL
Шифра: 1545670
Достапност:
Редовна Цена:
549 ден.

SMART цена:
449 ден.

ПЛАСТИЧЕН САД ЗА ЧУВАЊЕ НА НА ХРАНА ЈА ОДРЖУВА ХРАНАТА СВЕЖА СО ПОМОШ НА ЦВРСТОТО ЗАТВАРАЊЕ МАТЕРИЈАЛ ПЛАСТИКА КАПАЦИТЕТ 1,2 Л ОТПОРНА НА ПРОКАПУВАЊЕ

Слични производи