Техномаркет - BAUER CORDLES CLIPPER HT-830 CRUISER МАШ.ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ

BAUER CORDLES CLIPPER HT-830 CRUISER МАШ.ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ


Производител: BAUER
Шифра: 1545693
Достапност: залиха
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
799 ден.

БЕЗЖИЧНА МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ МОЖНОСТ ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ВИСИНАТА НА ПОТСТРИЖУВАЊЕ ПРЕЦИЗНИ СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БАЗА ЗА ПОЛНЕЊЕ ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ- 45 МИНУТИ

Слични производи