Техномаркет - BAUER HAIR CLIPPER HT-820 МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ

BAUER HAIR CLIPPER HT-820 МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ


Производител: BAUER
Шифра: 1545694
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
599 ден.

МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ ПРЕЦИЗНИ СЕЧИЛА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК НАПОЈУВАЊЕ СО КАБЕЛ ФУНКЦИЈА ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ДОЛЖИНАТА

Слични производи