Техномаркет - SAMSUNG MS-23F301TAK/OL МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

SAMSUNG MS-23F301TAK/OL МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА


Производител: SAMSUNG
Шифра: 1545696
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,999 ден.

SMART цена:
6,699 ден.

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 23 Л МОЌНОСТ 800W (1.150 W Max) ЛЕД ДИСПЛЕЈ МЕХАНИЧКА КОНТРОЛА КЕРАМИЧКА ВНАТРЕШНОСТ СТАКЛЕНА РОТИРАЧКА ЧИНИЈА 255 ММ 7 СТЕПЕНИ НА МОЌНОСТ БОЈА-БЕЛА

Слични производи