Техномаркет - TOSHIBA 32E2533DG 32" LED HD 16:9 HDMI X2 /USB/SCART/DVB-C-T/DTS/BLACK

TOSHIBA 32E2533DG 32" LED HD 16:9 HDMI X2 /USB/SCART/DVB-C-T/DTS/BLACK

-12%

Производител: TOSHIBA
Шифра: 1545710
Достапност:
Редовна Цена:
15,299 ден.

SMART цена:
13,499 ден.

32" LED HD TV (80 CM) HD READY РЕЗОЛУЦИЈА AMR+ 100 -ОБРАБОТКА НА СЛИКА ПРИКЛУЧОЦИ: 2x HDMI®, 1x USB, 1x PC input ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A+ ДИЗАЈН: GLOSS BLACK BEZEL WITH GLOSS BLACK FRAME STAND

Слични производи