Техномаркет - GORENJE MMO-20DBII МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

GORENJE MMO-20DBII МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА


Производител: GORENJE
Шифра: 1545725
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,990 ден.

SMART цена:
4,191 ден.

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА МОЌНОСТ 800 W ВОЛУМЕН 20 Л 5 НИВОА НА МОЌНОСТ ЕЛЕКТРОНСКО УПРАВУВАЊЕ ФУНКЦИЈА ОДМРЗНУВАЊЕ РОТИРАЧКА СТАКЛЕНА ЧИНИЈА 245 ММ ДИМЕНЗИИ (Ш x В x Д): 455x260x330 ММ БОЈА-ЦРНА

Слични производи