Техномаркет - GORENJE E-5121SH ШПОРЕТ

GORENJE E-5121SH ШПОРЕТ

-7%

Производител: GORENJE
Шифра: 1545736
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,990 ден.

SMART цена:
14,899 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА : A ЧЕТИРИ ЕЛЕКТРИЧНИ РИНГЛИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА: 68 Л 1ДЛАБОК ЕМАЈЛИРАН ПЛЕХ ЗА ПЕЧЕЊЕ МЕТАЛНА РЕШЕТКА HOME MADE ОБЛИК НА РЕРНАТА ПО ПРИМЕР НА ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ ФУРНИ МЕТАЛНИ ВОДИЛКИ КОМАНДНА ПЛОЧА ОД ЕМАЈЛИРАН МЕТАЛ ЕРГОНОМСКИ КОПЧИЊА СТАКЛЕНА ВРАТА СТАКЛЕН КАПАК БОЈА-СИВА МЕТАЛИК ЧИСТЕЊЕ СО AQUA CLEAN ФУНКЦИЈА ДИМЕНЗИИ (Ш X В xД): 50 × 85 × 59,4 СМ

Слични производи