Техномаркет - SAMSUNG VCC-5240S3R/BOL ПРАВОСМУКАЛКА

SAMSUNG VCC-5240S3R/BOL ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: SAMSUNG
Шифра: 1905646
Достапност:
Редовна Цена:
4,390 ден.

SMART цена:
3,699 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА СО ВРЕЌИЧКА МОЌНОСТ НА МОТОРОТ 1800 W ВШМУКУВАЧКА МОЌ 400 W НИВО НА БУЧНОСТ КАПАЦИТЕТ НА ВРЕЌИЧКАТА 2.4Л 6 СТЕПЕНИ НА МОЌНОСТ INOX ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ЧЕТКА 2-SТЕР (NB-250) ДВА ДОДАТОЦИ ЗА ЌОШЕВИ И ПРАШИНА ЕЛАСТИЧНО ВИТЛИВО ЦРЕВО 360 АВТОМАТСКО ПОВЛЕКУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ РАДИУС НА ДВИЖЕЊЕ 9 М.

Слични производи