Техномаркет - FAVORIT MP-5051 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

FAVORIT MP-5051 МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-20%

Производител: FAVORIT
Шифра: 1905647
Достапност: залиха
Редовна Цена:
11,999 ден.

SMART цена:
9,699 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 5 KG 500 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А++ 42 L ИНОКСЕН БАРАБАН 15 ПРОГРАМИ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ ЗАШТИТА ПРОТИВ ПЕНА СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ: 58 DB БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ: 71 DB БРЗА ПРОГРАМА: 15 МИНУТИ НА 30 C ДИМЕНЗИИ ( В x Ш x Д): 84,50/59,70/49,70 CM

Слични производи