Техномаркет - FAVORIT MP-7102 A++ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

FAVORIT MP-7102 A++ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-14%

Производител: FAVORIT
Шифра: 1905648
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,699 ден.

SMART цена:
12,699 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 7 KG 1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ ВОЛУМЕН НА БАРАБАН: 49 LT 15 ПРОГРАМИ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР ЕКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА: 222 KWH ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 10337 L НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ: 58 DB НИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГА: 76 DB БРЗА ПРОГРАМА: 15 МИНУТИ НА 30 C РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ ДИМЕНЗИИ:( В Х Ш Х Д ) 84,5 х 59,7 х 52,7 CM

Слични производи