Техномаркет - FAVORIT MP-8102 A++ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

FAVORIT MP-8102 A++ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-18%

Производител: FAVORIT
Шифра: 1905649
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
13,999 ден.

КАПАЦИТЕТ: 8 KG 1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА (RPM) ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ 54 L ИНОКСЕН БАРАБАН 15 ПРОГРАМИ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРА ИНДИКАТОР ЗА ЦИКЛУС НА ПЕРЕЊЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ EКО СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ЗАШТИТА ПРОТИВ ПРОТЕКУВАЊЕ СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКИ БАЛАНС СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКТИРАЊЕ ГРЕШКА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА:219 KWH ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 10224 БУЧАВОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ: 58 DB БУЧАВОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГА: 76 DB БРЗА ПРОГРАМА: 15 МИНУТИ НА 30 C ОДЛОЖЕН СТАРТ НА 3, 6, 9 И 12 ЧАСА РЕГУЛАЦИЈА НА ВРТЕЖИ ДИМЕНЗИИ В х Ш х Д: 84,50 х 59,70 х 55,70 CM

Слични производи