Техномаркет - INDESIT DFG-26B1 NX EU МАШИНА ЗА САДОВИ

INDESIT DFG-26B1 NX EU МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: INDESIT
Шифра: 1905650
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
15,799 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ: 13 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A + БРОЈ НА ПРОГРАМИ: 6 ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ЗА ВРЕМЕ НА СТАНДАРДНИОТ ЦИКЛУС: 1,04 KW / H ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА ЗА ВРЕМЕ НА СТАНДАРДНИОТ ЦИКЛУС: 11 L ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 295 KWH / ГОД ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 3080 Л / ГОД ВРЕМЕТРАЕЊЕ НА СТАНДАРДНИОТ ЦИКЛУС НА МИЕЊЕ: 190 МИН НИВО НА БУЧАВА: 51 DB ЕНЕРГЕТСКИ ОЗНАКИ: ЕКО БОЈА: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КОПЧИЊА: ОДЛОЖЕН СТАРТ, ПОЛОВИНА КАПАЦИТЕТ, ВКЛУЧЕНО / ИСКЛУЧЕНО, СТАРТ БЕЗБЕДНОСНА ЗАШТИТА: OWERFLOW ТЕМПЕРАТУРА НА ПЕРЕЊЕ: ОД 40 ДО 70 СТЕПЕНИ ОДЛОЖЕН СТАРТ: 3, 6, 9 Ч МЕКО ОТВАРАЊЕ НА ВРАТАТА ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 60X85X60 CM

Слични производи