Техномаркет - INDESIT IWC-60851 C МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

INDESIT IWC-60851 C МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: INDESIT
Шифра: 1905705
Достапност:
Редовна Цена:
13,999 ден.

SMART цена:
10,992 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 6 КГ ЦЕНТРИФУГА 800 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А + БРОЈ НА ПРОГРАМИ 16 СПЕЦИЈАЛНИ ПРОГРАМИ ЗА ЏИНС, ВОЛНА , СВИЛА И ЗАВЕСИ , ПАТИКИ, СПОРТСКА ОБЛЕКА ОДЛОЖЕН СТАРТ ДО 24 h ТЕЖИНА 66 КГ ДИМЕНЗИИ ( В х Ш х Д): 59.5 x 85 x 53.5 cm

Слични производи