Техномаркет - BOSCH TDA 3024020 ПЕГЛА

BOSCH TDA 3024020 ПЕГЛА

-23%

Производител: BOSCH
Шифра: 1905738
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,699 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2400 W УДАРНА ПАРЕА 200 G /МИН ПОСТОЈАНА ПАРЕА 40 G / МИН РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 320 МЛ КЕРАМИЧКА ПЛОЧА ФУНКЦИИ: ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ САМОЧИСТЕЊЕ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 2 M ТЕЖИНА 1,64 КГ

Слични производи