Техномаркет - OMEGA SPEAKERS 2.0 SPEEDER BLACK USB

OMEGA SPEAKERS 2.0 SPEEDER BLACK USB


Производител: OMEGA
Шифра: 1905749
Достапност:
Редовна Цена:
499 ден.

МАЛИ ЗВУЧНИЦИ СО МОДЕРЕН ДИЗАЈН НАПОЈУВАЊЕ ПРЕКУ УСБ ПОРТА ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗВУК ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ: 3W * 2 RMS ФРЕКВЕНТЕН ОДЗИВ: 60HZ-20KHZ

Слични производи