Техномаркет - OMEGA SPEAKERS 2.0 SPEEDER WHITE

OMEGA SPEAKERS 2.0 SPEEDER WHITE


Производител: OMEGA
Шифра: 1905750
Достапност:
Редовна Цена:
499 ден.

МАЛИ И МОДЕРНО ДИЗАЈНИРАНИ КОМПЈУТЕРСКИ ЗВУЧНИЦИ ИСКЛУЧИТЕЛНО ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЗВУК. ПРИКЛУЧОКОТ ПРЕКУ USB ПОРТАТА НЕ СЕ ЗАГРЕВА КОНТРОЛА НА ЗВУК НА КАБЕЛ. КОМПАКТЕН ДИЗАЈН - ТЕХНИЧКИ ПОДАТОЦИ: ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ: 3W * 2 RMS ОДГОВОР НА ФРЕКВЕНЦИЈА: 60ХЗ-20КЗЗ

Слични производи