Техномаркет - ECG S299 3in1 BLACK ТОСТЕР

ECG S299 3in1 BLACK ТОСТЕР

-11%

Производител: ECG
Шифра: 29185647
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,799 ден.

ТОСТЕР 3 ОТСТРАНЛИВИ ПЛОЧИ – РАМНА ПЛОЧА, ТРИАГОЛНИЦИ И ВАФЛИ МАТЕРИЈАЛ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК НЕЛЕПЛИВИ ПОВРШИНИ ЗА ПЕЧЕЊЕ ИЗОЛИРАНА РАЧКА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ИНДИКАТОРСКО СВЕТЛО ЗА ВКЛУЧЕНОСТ / ПОДГОТВЕНОСТ ЗА УПОТРЕБА ВЛЕЗНА МОЌНОСТ 700 W

Слични производи