Техномаркет - ECG PH6520 АПАРАТ ЗА БАВНО ГОТВЕЊЕ

ECG PH6520 АПАРАТ ЗА БАВНО ГОТВЕЊЕ

-44%

Производител: ECG
Шифра: 29185648
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
2,799 ден.

АПАРАТ ЗА ЕКОНОМИЧНО ГОТВЕЊЕ, ВАРЕЊЕ И ПЕЧЕЊЕ ГОТВЕЊЕ БЕЗ МЕШАЊЕ И ГОРЕЊЕ МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ: 6,5 Л 3 РЕЖИМИ / 2 НИВОА НА ТОПЛИНА: НИСКО, ВИСОКО, ОДРЖУВАЊЕ ТОПЛИНА ВРЕМЕТО ЗА ГОТВЕЊЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОСТАВИ ПОМЕЃУ 30 МИНУТИ И 12 ЧАСА. ЕЛЕКТРОНСКИ КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ СО LED ДИСПЛЕЈ ВНАТРЕШНА КЕРАМИЧКА ЧИНИЈА ОГНООТПОРЕН СТАКЛЕН КАПАК СО ТЕРМИЧКИ ИЗОЛИРАНА ТРАЈНА ПЛАСТИЧНА РАЧКА НАДВОРЕШНА ПОВРШИНА ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК НОМИНАЛЕН НАПОН: 220-240 V ~ 50/60 HZ НОМИНАЛНА МОЌНОСТ: 320W ДИМЕНЗИИ: (В × Ш ×Д): 41,5 × 27,5 × 30 СМ

Слични производи