Техномаркет - ECG RK2020 GREY GLASS ЕЛ. БОКАЛ

ECG RK2020 GREY GLASS ЕЛ. БОКАЛ

-44%

Производител: ECG
Шифра: 29185674
Достапност:
Редовна Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
999 ден.

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН ОД ПЛАСТИКА И НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ВО КОМБИНАЦИЈА СО КАЛЕНО СТАКЛО СИНО ОСВЕТЛУВАЊЕ КАЛЕНО СТАКЛО ФИЛТЕР КОЈ СЕ ПЕРЕ ПОКРИЕН ГРЕЈАЧ СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ РЕЖИМ ЗА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ: КОГА Е ВКЛУЧЕНО БЕЗ ВОДА / КОГА ЌЕ СЕ ДОСТИГНЕ ТОЧКАТА НА ВРИЕЊЕ / КОГА Е ОТСТРАНЕТ БОКАЛОТ ОД ОСНОВАТА ОСНОВА СО ЦЕНТРАЛЕН ПРИКЛУЧОК 360 ° ОСНОВА СО СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛ ЗА НАПОЈУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ ОД 2 L НОМИНАЛЕН НАПОН: 220–240 V ~ 50–60 HZ НОМИНАЛНА ВЛЕЗНА МОЌНОСТ: 1850-2200 W потекло: Кина

Слични производи