Техномаркет - GORENJE BM-910 W АПАРАТ ЗА ЛЕБ

GORENJE BM-910 W АПАРАТ ЗА ЛЕБ


Производител: GORENJE
Шифра: 29185729
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

АПАРАТ ЗА ЛЕБ САД КОЈ СЕ ОТСТРАНУВА ПРЕМАЧКАН СО НЕЛЕПЛИВ СЛОЈ ИЗБОР НА ГОЛЕМИНА НА ЛЕБОТ: 750 - 900 G КОНТРОЛНО СТАКЛО 12 OДНАПРЕД ДЕФИНИРАНИ ПРОГРАМИ ПРОГРАМА ЗА РАСТЕЊЕ НА ТЕСТОТО ЗВУЧЕН СИГНАЛ ФУНКЦИЈА ЗА ОДРЖУВАЊЕ НА ТОПЛИНАТА ПРОДОЛЖЕНО ПЕЧЕЊЕ И ПО ПРЕКИН НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА КОПЧЕ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ РЕГУЛАЦИЈА НА ЗАПЕЧЕНОСТА НА КОРАТА LCD ДИСПЛЕЈ АВТОМАТСКА ПОДГОТОВКА НА ТЕСТО ПРОГРАМ ЗА БРЗО ПЕЧЕЊЕ ПРОГРАМА ЗА ЏЕМ САД ЗА МЕРЕЊЕ ЛАЖИЧКА ЗА ДОЗИРАЊЕ ГУМЕНИ НОГАРКИ ЗА СТАБИЛНОСТ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНА СИГУРНОСТ КУЌИШТЕ: ПЛАСТИКА + МЕТАЛ МОЌНОСТ НА ГРЕЈАЧОТ: 600 W ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 1,0 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 27 × 39 × 35,5 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 5,3 KG

Слични производи