Техномаркет - VIVAX HM200WO РАЧЕН МИКСЕР

VIVAX HM200WO РАЧЕН МИКСЕР

-18%

Производител: VIVAX
Шифра: 29185755
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

SMART цена:
899 ден.

РАЧЕН МИКСЕР МОЌНОСТ 200W 5 БРЗИНИ НА ВРТЕЊЕ

Слични производи