Техномаркет - FAVORIT F-2451N ЗАМРЗНУВАЧ

FAVORIT F-2451N ЗАМРЗНУВАЧ

-19%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29185767
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,699 ден.

SMART цена:
15,992 ден.

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ КАПАЦИТЕТ - 186 Л. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА F ФИОКИ ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ БОЈА - БЕЛА ДИМЕНЗИИ (Ш/В/Д/) - 54X144X60 CM.

Слични производи