Техномаркет - BOSCH BWD421PRO ПРАВОСМУКАЛКА

BOSCH BWD421PRO ПРАВОСМУКАЛКА

-12%

Производител: BOSCH
Шифра: 29285754
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА ТУРБО ЧЕТКА ЗА ТЕМЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ НА ЧИСТЕЊЕ И ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ФЛЕКСИБИЛНА И ИЗДРЖЛИВА ЦЕВКА, ЗАСИЛЕНА СО ПЛЕТЕНА СВИЛЕНА НИШКА. ХИГИЕНСКИ ФИЛТЕР ЗА ЧИСТ ИЗДУВЕН ВОЗДУХ ПРЕКЛОПНА ЧЕТКА НА ТРКАЛАТА ЧЕТКА ЗА ПАРКЕТ НАПРАВЕНА ОД ПРИРОДНИ ВЛАКНА НЕЖНО ЧИСТЕЊЕ ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ВОЛУМЕН НА ВРЕЌИЧКАТА: L АВТОМАТСКО СОБИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА НА МОЌНОСТА НА ВШМУКУВАЊЕ ФИЛТЕР ЗА ЗАШТИТА НА МОТОРОТ ОПСЕГ НА РАБОТА: 12 M ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ: 5Л СЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ МЛАЗНИЦА ЗА СОБИРАЊЕ ВОДА МАЛА ЧЕТКА, МАЛА МЛАЗНИЦА И АЛАТ ЗА ПУКНАТИНИ ГОЛЕМА МЛАЗНИЦА ЗА ПЕРЕЊЕ- ЗА ПЕРЕЊЕ ТЕПИСИ И ВШМУКУВАЊЕ ТЕЧНОСТИ МАЛА МЛАЗНИЦА ЗА ПЕРЕЊЕ - ЗА ПЕРЕЊЕ ТАПАЦИРАН МЕБЕЛ МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ (W) 2.100 W НАПОН (V) 230 V

Слични производи