Техномаркет - ELECTROLUX EW8-F148 B МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ELECTROLUX EW8-F148 B МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-13%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29285798
Достапност: залиха
Редовна Цена:
39,999 ден.

SMART цена:
34,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ 8 КГ ЦЕНТРИФУГА 1400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А +++ ЛЕД ДИСПЛЕЈ ФУНКЦИЈА ОДЛОЖЕН ПОЧЕТОК / КРАЈ АКВА СТОП ЗА ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА (ПЕРЕЊЕ) 0,49 KWH / ЦИКЛУСИ ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 50 ЛИТРИ / ЦИКЛУС НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 51 DB НИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ 75 DB ДИМЕНЗИИ (В Х Ш Х Д) 60 Х 85 Х 60 СМ

Слични производи