Техномаркет - ELECTROLUX EW8-H258B СУШАРА

ELECTROLUX EW8-H258B СУШАРА

-17%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29285800
Достапност: залиха
Редовна Цена:
45,999 ден.

SMART цена:
37,997 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ: 8.0 КГ ТЕХНОЛОГИЈАТА СО ТОПЛИНСКА ПУМПА КОЈА ПОСТИГНУВА ПОГОЛЕМА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ LCD ЕКРАН НА ДОПИР LED СВЕТЛО ВО БУБАЊОТ ЗА ПОДОБРА ПРЕГЛЕДНОСТ ИНВЕРТЕР МОТОР ОДЛОЖЕН ПОЧЕТОК ДВОНАСОЧНА АКТИВНОСТ НА БУБАЊОТ КОЈА ГО НАМАЛУВА ГУЖВАЊЕТО СЕНЗОРИ ЗА СУШЕЊЕ: ПРЕПОЗНАВАЊЕ НА ПОСАКУВАНОТО НИВО НА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА БУБАЊОТ: 118 Л НИВО НА ЗВУЧНОСТ 66 DB ДИМЕНЗИИ В X Ш X Д, : 850 X 596 X 638 MM ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A ++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 235 KWH/ГОД ДИМЕНЗИИ В X Ш X Д, : 850 X 596 X 638 MM

Слични производи