Техномаркет - VIVAX MO-4003B МИНИ ШПОРЕТ

VIVAX MO-4003B МИНИ ШПОРЕТ


Производител: VIVAX
Шифра: 29285802
Достапност:
Редовна Цена:
4,899 ден.

SMART цена:
3,992 ден.

МИНИ ШПОРЕТ МОЌНОСТ : 1500 W БОЈА: ЦРНА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 40 Л 2 РИНГЛИ: 1000W + 1500W ПРОМЕНЛИВ ТЕРМОСТАТ 0-320 ° C ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ, РЕШЕТКА

Слични производи