Техномаркет - KRUPS TR5223 АПАРАТ ЗА НАРЕЖУВАЊЕ

KRUPS TR5223 АПАРАТ ЗА НАРЕЖУВАЊЕ

-24%

Производител: KRUPS
Шифра: 29285836
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,499 ден.

SMART цена:
9,499 ден.

АПАРАТ ЗА НАРЕЖУВАЊЕ МЕСO И СУВОМЕСНАТИ ПРОИЗВОДИ МОЌНОСТ: 140 W МЕТАЛНО КУЌИШТЕ КУЌИШТЕСО НАГИБ ОД 15 ° СОЛИГЕН НОЖ СО ДИЈАМЕТАР ОД 19 СМ ОТСТРАНЛИВ НОЖ - ПОЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ

Слични производи