Техномаркет - TEFAL ZE610D38 СОКОВНИК

TEFAL ZE610D38 СОКОВНИК

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 29285838
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,699 ден.

SMART цена:
7,394 ден.

СОКОВНИК МОЌНОСТ 800W ПОДВИЖЕН КОНТЕЈНЕР ЗА ОТПАДОЦИ ОД 2Л 1 САД ЗА СОК СО КАПАК КАПАЦИТЕТ НА САДОТ 2Л СЕПАРАТОР ЗА ПЕНА 2 БРЗИНИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА СИСТЕМОТ ГОЛЕМ ОТВОР ЗА ПЛОДОВИ МАТЕРИЈАЛ: ИНОКС СИТЕ ПОДВИЖНИ ДЕЛОВИ СЕ ПОГОДНИ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА

Слични производи