Техномаркет - TEFAL ZE550D38 СОКОВНИК

TEFAL ZE550D38 СОКОВНИК

-16%

Производител: TEFAL
Шифра: 29285839
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,799 ден.

SMART цена:
4,929 ден.

СОКОВНИК МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО ПЛАСТИКА / НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ 1 ФИЛТЕР МАТЕРИЈАЛ НА ФИЛТЕРОТ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИЈАМЕТАР НА ОТВОРОТ ЗА ПОЛНЕЊЕ 75 ММ СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ НАДВОРЕШЕН САД ЗА ПУЛПА КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА ПУЛПА 1.4 L ДИРЕКТНО СЛУЖЕЊЕ/ТЕЧЕЊЕ НА СОКОТ КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА СОК 0,8 L 2 ПОСТАВКИ ЗА БРЗИНА БЕЗБЕДНО МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ НА ОТСТРАНЛИВИТЕ ДЕЛОВИ МОЌНОСТ 800W МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТО ПЛАСТИКА / НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БОИ НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / ЦРНА

Слични производи