Техномаркет - PHILIPS HU4801/01 НАВЛАЖНУВАЧ

PHILIPS HU4801/01 НАВЛАЖНУВАЧ


Производител: PHILIPS
Шифра: 29285844
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
5,899 ден.

НАВЛАЖНУВАЧ НА ВОЗДУХ ПРЕДВИДЕНА РАБОТНА ПОВРШИНА ОД 25 М² МОЌ НА НАВЛАЖНУВАЊЕ 200 ML / ЧАС. КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 2 Л ДОПОЛНА НА 8 ЧАСА НАПОН 220 ДО 240V ПРЕДВИДЕНА РАБОТНА ПОВРШИНА ОД 25 М² НИВО НА БУЧАВА 26 DB (A) ФИЛТЕР ЗА ОВЛАЖНУВАЧОТ FY2401 ПРЕПОРАЧАНА ЗАМЕНА ЕДНАШ НА 6 МЕСЕЦИ ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д) 249 X 249 X 339 MM БОЈА: БЕЛА, СВЕТЛО ЗЕЛЕНА

Слични производи