Техномаркет - GORENJE GVSP-165J ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

GORENJE GVSP-165J ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-17%

Производител: GORENJE
Шифра: 29285873
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
19,999 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ ЗА 16 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А +++ 5 ПРОГРАМИ: АВТОМАТСКА ПРОГРАМА; ИНТЕНЗИВНА ПРОГРАМА; ЕКО ПРОГРАМА; ПЛАКНЕЊЕ; БРЗА ПРОГРАМА 20 ФУНКЦИЈА SPEEDWASH ПОЛОВИНА ОПТОВАРУВАЊЕ TOTALDRY - АВТОМАТСКО ОТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА ИНДИКАТОР ЗА ПРЕОСТАНАТОТО ВРЕМЕ БРОЈ НА КОРПИ: 3 АСИНХРОН ЕДНОФАЗЕН МОТОР ИНДИКАТОР ЗА ИЗБРАНА ПРОГРАМА КОНТРОЛА НА КОПЧЕ СЕНЗОР ЗА НИВО НА ВОДА, СЕНЗОР ЗА ЧИСТА ВОДА ФИЛТЕР ЗА САМОЧИСТЕЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРЕТЕКУВАЊЕ ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 9,5 Л ПО ЦИКЛУС ПРОЦЕНЕТА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 2.660 Л/ГОД. НИВО НА БУЧАВА: 45 DB ДИМЕНЗИИ (В × Ш × Д): 59,6 × 81,7 × 55,6 СМ

Слични производи