Техномаркет - AMICA OTS-6235I АСПИРАТОР

AMICA OTS-6235I АСПИРАТОР

-20%

Производител: AMICA
Шифра: 29285907
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,899 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

ВГРАДЛИВ ТЕЛЕСКОПСКИ АСПИРАТОР ВКУПНА МОЌНОСТ 131 W ДИЈАМЕТАР ЗА ИЗДУВ НА ВОЗДУХ 12 СМ МАКСИМАЛНА ЕФИКАСНОСТ 303 M3 / H НИВО НА БУЧАВОСТ 54/65 DB ОСВЕТЛУВАЊЕ 2X3 W КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ D РАСТОЈАНИЕ ОД ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ 65 СМ АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ АЛУМИНИУМСКИ КЕРТРИЏ, 2 ПАРЧИЊА. КОНТРОЛА НА ПРЕКИНУВАЧ БРОЈ НА БРЗИНИ: 3 * ШИРИНА 60 СМ ,ДЛАБОЧИНА 31 СМ НЕТО ТЕЖИНА 6 КГ БОЈА: ИНОКС

Слични производи