Техномаркет - GORENJE BM235CLI ВГР.МИКРОПЕЧКА

GORENJE BM235CLI ВГР.МИКРОПЕЧКА

-13%

Производител: GORENJE
Шифра: 29285979
Достапност:
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
13,999 ден.

ВГРАДЛИВА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ: 23 Л ДВОЈНО СТАКЛО НА ВРАТАТА 5 НИВОА НА МОЌНОСТ МИКРОБРАНОВА МОЌНОСТ: 800 W БРОЈ НА ИНФРА ГРЕЈАЧИ: 1 МОЌНОСТ НА ГОРНИОТ ИНФРА ГРЕЈАЧ: 1.100 W РАЧНА КОНТРОЛА ОПСЕГ НА ТАЈМЕР (МИН): 30 МИН ВИДОВИ НА ГРЕЕЊЕ: СКАРА МИКРОБРАНОВИ БРОЈ НА КОМБИНАЦИИ МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА + СКАРА: 3 БРОЈ НА ПРОГРАМИ ЗА СКАРА: 1 КОМБИНИРАНО ГРЕЕЊЕ: МИКРОБРАНОВИ + СКАРА ОДМРЗНУВАЊЕ EASYCLEAN КЕРАМИЧКО ДНО БЕЗБЕДНОСТ НА ВРАТАТА РОТИРАЧКА РЕШЕТКАКВАРЦЕН ГРЕЈАЧ ДИМЕНЗИИ (В × Ш × Д): 59,2 × 39 × 34,6 СМ ТЕЖИНА: 15,5 КГ БОЈА: СЛОНОВА КОСКА

Слични производи