Техномаркет - GORENJE BO7530CLB ФУРНА

GORENJE BO7530CLB ФУРНА


Производител: GORENJE
Шифра: 29285982
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
18,899 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА УПОТРЕБЛИВ ВОЛУМЕН НА РЕРНАТА: 71 L НАЈГОЛЕМА УПОТРЕБЛИВА ПОВРШИНА ЗА ПЕЧЕЊЕ (SIPERSIZE) ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А БОЈА: ЦРНА МАТЕРИЈАЛ НА УПРАВУВАЧКАТА ПЛОЧА: ЛАКИРАН МЕТАЛ МАКСИМАЛНА ПОВРШИНА НА ТАВАТА ЗА ПЕЧЕЊЕ: 1.316 CM² ВНАТРЕШНА СТАКЛЕНА ПОВРШИНА НА ВРАТАТА КОЈА ЛЕСНО СЕ ОТСТРАНУВА HOMEMADE PLUS ОБЛИК НА РЕРНАТА СОВРШЕН ГРИЛ (PERFECTGRILL) МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМСКИ ТАЈМЕР СО АНАЛОГЕН ДИСПЛЕЈ НАЧИНИ НА ЗАГРЕВАЊЕ: OДМРЗНУВАЊЕ (DEFROST) ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА GENTLEBAKE ОСВЕТЛУВАЊЕ 1 ДЛАБОКА /1 ПЛИТКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ РЕШЕТКА НА РЕРНАТА 1X ЖИЧАНИ ВОДИЛКИ ТЕРМОЕЛЕКТРИЧЕН ОСИГУРУВАЧ СО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДИНАМИЧКО ЛАДЕЊЕ НА РЕРНАТА (DC DYNAMICCOOKING) ДВОЈНО ЗАСТАКЛЕНА ВРАТА НА РЕРНАТА СО ЕДЕН ДЕФЛЕКТОР (COMPACTDOOR) СИЛВЕРМАТ-ЕМАЈЛ (SILVERMATTE) ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА: 0,81 KWH (ВЕНТИЛАТОРСКА), 0,94 KWH (КОНВЕНЦИОНАЛНА) МОЌНОСТ НА ИНФРА ГРЕЈАЧОТ: 2.700 W ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 59,7 × 59,5 × 54,7 CM

Слични производи