Техномаркет - BOSCH WAT-24461 BY МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

BOSCH WAT-24461 BY МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-35%

Производител: BOSCH
Шифра: 29286144
Достапност: залиха
Редовна Цена:
45,999 ден.

SMART цена:
29,991 ден.

КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ: 9 КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А +++ 30% ПОГОЛЕМА ШТЕДЛИВОСТ (152 KWH ГОДИШНО) ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА ОД 11220 ЛИТРИ ГОДИШНО, МАКС. ЦЕНТРИФУГА: 1200 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА НИВО НА БУЧАВА ПЕРЕЊЕ/ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ: 51 /75 DB VARIOPERFECT: ВРЕМЕНСКИ СКРАТЕНИ ПРОГРАМИ И ЈА ОПТИМИЗИРАЊЕ НА ПОТРОШУВАЧКАТА КОПЧИЊА НА ДОПИР ФУНКЦИЈА ЗА ДОДАВАЊЕ НА АЛИШТА И ПО ПОЧЕТОКОТ НА ПЕРЕЊЕ ОБЕМ НА БУБАЊОТ: 63 Л ECOSILENCE DRIVE: ТИВКА РАБОТА НА МОТОРОТ ANTIVIBRATION DESIGN: ПОТИВКА И ПОСТАБИЛНА МАШИНА СЕНЗОР ЗА ПРОТОК ЗА ОПТИМАЛНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА ДИМЕНЗИИ (H X W X D): 84,8 X 59,8 X 59 СМ

Слични производи